Ślub to uroczystość, do której przygotować koniecznie trzeba na bardzo długo przed rozpoczęciem. Jeśli marzymy by ten dzień był wyjątkowy a wszystko było przygotowane wzorowo, początkowe przygotowania do tego wyjątkowego dnia rozpocznijmy nawet na cztery kwartały przed tym niezapomnianym dniem.

Rok przed ślubem i weselem

Narok przed ślubem koniecznie trzeba usiąść i bardzo wstępnie zaplanować konkretny miesiąc ślubu. Para młoda powinna przy okazji spisać przybliżoną liczbę gości weselnych, a także na razie bardzo ogólnie przejrzeć oferty sal weselnych i restauracji. W dużych miastach to idealny czas na rezerwacje. W dobrych restauracjach sale powinno się rezerwować na rok z góry.

Na pół roku przed tym szczególnym dniem trzeba ustalić konkretny dzień uroczystości, łącznie z godziną. We wspomnianym okresie obowiązkowo trzeba zarezerwować salę na wesele lub restaurację. Jeśli wybieramy ślub w kościele, w tym czasie powinniśmy także udać się do księdza i zapisać na obowiązkowe nauki przedślubne. Odbywają się przez kilka tygodniTrwają długo więc to jest wskazany czas.

Na cztery miesiące przed naszym ślubem należy zacząć zbierać obowiązkowe dokumenty. To okres, w którym należy znaleźć świadków na ślub i uzyskać ich zgodę. To właściwy czas na poinformowanie szefów firm, w których państwo młodzi pracują. To idealny czas na otrzymanie zgody na urlop nie tylko na czas ślubu ale również na czas podróży poślubnej.

penis vergrößerungs tabletten

Osiem tygodni przed uroczystością ślubną trzeba zaprosić naszych gości, ustalić menu w restauracji. To odpowiedni moment na złożenie zamówienia na kwiaty i zamówienie usługi dekorowania samochodu.

Miesiąc przed uroczystością ślubu powinniśmy uzyskać od zaproszonych gości potwierdzenie tego, że będą. W tym okresie trzeba oczywiście zakupić suknie ślubną i garnitur.

Jeżeli właściwie przygotujemy uroczystość ślubną, na niedługi czas przed ślubem zostanie nam sprawdzenie, czy wszystko jest zrobione tak jak trzeba. To czas, w jakim w razie konieczności można wprowadzić konieczne zmiany w planach.

Na krótki czas przed dniem ślubu, powinniśmy wyłącznie zadbać o pozytywny humor i mieć nadzieję, że dzień ślubu będzie wyjątkowo udany.